ProTipster Wiadomości Sportowe

Darmowe 40 zł w ETOTO także w maju!

Darmowe 40 zł w ETOTO także w maju!

ETOTO oferuje bardzo atrakcyjny bonus powitalny. Popularny bukmacher przedłużył promocję, w ramach której każdy nowy użytkownik może otrzymać 40 złotych w darmowych zakładach. Promocja obowiązuje do końca maja, dlatego spiesz się, by z niej skorzystać!  

Załóż konto w ETOTO

Bonus Powitalny ETOTO - 1040 PLN na start!

Oferta powitalna eTOTO dla nowych klientów składa się z kilku etapów, dlatego poniżej przygotowaliśmy krótką instrukcję za pomocą której krok po kroku wyjaśniamy, jak wykorzystać cały bonus przysługujący nowym graczom.

Pierwszym krokiem jest oczywiście rejestracja konta w serwisie etoto.pl. Proces rejestracji jest prosty i nie powinien nam zająć dłużej niż 2 minuty. Po wprowadzeniu danych osobowych, zostaniemy poproszeni o skany dowodu osobistego i w ciągu kilkunastu minut otrzymamy e-mail potwierdzający zakończenie procesu weryfikacyjnego.

Po zakończeniu weryfikacji, otrzymamy pierwszy prezent od eTOTO i będzie to darmowy zakład o wartości 20 PLN.

Jeżeli skorzystaliśmy już z oferty darmowego zakładu, możemy dokonać swojego pierwszego depozytu. ETOTO oferuje nam 200% bonusu do 100 PLN za pierwszy depozyt. Oznacza to, że jeżeli wpłacimy 50 PLN na konto, dodatkowe 100 PLN powędruje na konto bonusowe.

Największy bonus czeka na nas po dokonaniu drugiego depozytu. W tym przypadku, eTOTO oferuje nam 100% bonus aż do kwoty 900 PLN! Jeżeli dokonamy zatem depozytu na kwotę 900 PLN, dodatkowe 900 PLN trafi na konto bonusowe. Jeżeli twój drugi depozyt był wyższy niż 40 PLN, otrzymasz również kolejny darmowe freebet o wartości 20 PLN.

Odbierz Twój bonus 1040 PLN

Jak wypłacić bonus eTOTO?

Oczywiście kwoty przyznanego bonusu nie możemy wypłacić tuż po wpłacie. Jeżeli chciałbyś wypłacić kwotę bonusu i potencjalne wygrane, musisz dokonać wymaganego obrotu. W przypadku eTOTO należy postawić zakłady za sumę czterokrotności wpłaty i bonusu w ciągu 30 dni, na zdarzeniach: pojedynczych z kursem min. 2.20, lub wielokrotnych z kursem min. 2.20 (min. 1.30 każde wydarzenie na kuponie).

Po spełnieniu wymagań dotyczących obrotu, kwota bonusu oraz wygrane będą dostępne do wypłaty!

Obstawiaj w eTOTO