ProTipster Wiadomości Sportowe

Czym są odznaki i jak je zdobyć?

Czym są odznaki i jak je zdobyć?

Czym są odznaki?

Odznaki to nasz sposób na wyróżnienie ekspertów wśród wszystkich użytkowników. Na ProTipsterze możesz zdobyć dwa rodzaje odznak. Pierwsza to odznaka eksperta dla wybranej drużyny, druga to odznaka eksperta dla wybranego turnieju.

Ekspert drużyny

Odznaka eksperta dla drużyny znaczy, że wyspecjalizowałeś się w typowaniu meczów wybranego zespołu. Aby zdobyć taką odznakę musisz opublikować co najmniej 15 typów, mieć skuteczność na mecze zespołu na poziomie minimum 70%, a Twój yield dla takich typów musi wynosić ponad 40%. Przy przyznawaniu odznak bierzemy pod uwagę Twoje typy z ostatnich sześciu miesięcy. Możesz zdobyć odznakę dodając typy przedmeczowe oraz typując spotkania na żywo.

Kiedy zdobędziesz odznakę eksperta, pojawi się ona obok wszystkich typów dla tej drużyny. Dzięki temu inni użytkownicy będą wiedzieć, że wyspecjalizowałeś się w typowaniu tego konkretnego zespołu. Na stronie z odznakami zobaczysz także wszystkie typy na żywo dla tej drużyny. Obok tych typów również pojawi się odznaka eksperta.

Ekspert Turnieju

Odznaka eksperta turnieju oznacza, że wyspecjalizowałeś się w typowaniu określonych rozgrywek. Żeby zdobyć odznakę eksperta turnieju musisz opublikować co najmniej 25 typów na mecze danego turnieju ze skutecznością na poziomie minimum 60% i yieldem ponad 30%. Typy te muszą zawierać pięć typów na mecze różnych zespołów w domu i pięć typów na mecze różnych drużyn na wyjazdach. Przy przyznawaniu odznaki eksperta turnieju bierzemy pod uwagę Twoje typy z ostatnich sześciu miesięcy, gdzie odznaka eksperta jest przydzielana osobno dla typów na żywo i typów przedmeczowych. Kiedy zdobędziesz odznakę eksperta turnieju, odpowiednia grafika pojawi się obok wszystkich typów dla wybranego wydarzenia, w ten sposób inni użytkownicy dowiedzą się, że ten typ opublikował ekspert. Na stronie z odznakami zobaczysz wszystkie typy na żywo dla meczów określonego turnieju.

Jak mogę zdobyć odznakę?

Zdobycie odznaki jest chyba najtrudniejszym wyzwaniem na naszej stronie. Dlatego użytkownicy z odznaką eksperta są najprawdopodobniej największymi znawcami na ProTipsterze.

Żeby zdobyć odznakę msuisz dodawać wygrywające typy. Jeśli skoncentrujesz się na wybranej lidze I będziesz korzystać z codziennego asystenta przy dodawniu typów, będziesz w stanie zbudować odpowiednią skuteczność i uzyskać wymagany yield. Kiedy odpowiednio zbliżysz się do miana eksperta, powiadomimy Cię o tym w specjalnym widżecie.

Nie przestawaj dodawać typów . To jedyny sposób, żeby zostać ekspertem. Będziemy systematycznie dodawać kolejne odznaki dla różnych osiągnięć, wracaj więc każdego dnia, by zobaczyć, jakie wyzwania przed Tobą stawiamy.