ProTipster Wiadomości Sportowe

ProTipster Premium - jak korzystać?

ProTipster Premium - jak korzystać?

Z poniższego poradnika dowiesz się jak korzystać z Premium czyli Twojego prywatnego przewodnika po typowaniu. Zapraszamy do lektury!

Artykuły Premium:

Zespół ProTipster przygotowuje dla Ciebie artykuły, w których znajdziesz opis nadchodzących spotkań wraz z najlepszymi typami. Znajdziesz je w zakładce artykuły na stronie Premium. Kliknij i zobacz jak dzieje się magia!

Typy od ProTipster: 

Każdego dnia nasz zespół analizuje dziesiątki spotkań by wybrać najlepsze typy. Znajdziesz je w zakładce typy od zespołu. 

Fakty meczowe:

Przed rozpoczęciem meczu w zakładce fakty znajdziesz kilka ciekawostek statystycznych. Nie zapomnij sprawdzić tej zakładki przed pierwszym gwizdkiem!

Jak zasubskrybować Premium? 

Kliknij przycisk Subskrybuj i wybierz darmową subskrybcję przez 15 dni! Oczywiście jeśli jest to Twój pierwszy kontakt z Premium. Po okresie testowym możesz przedłużyć subskrybcję lub zrezygnować z dalszego otrzymywania typów Premium. Miesięczna subskrybcja ProTipster Premium kosztuje jedynie 39,95 PLN.

Jak zrezygnować z subskrypcji? 


Jeśli chcesz zrobić sobie przerwę możesz zrezygnować z subskrybcji bez konsekwencji. Kliknij "Zmień Plan" i wybierz opcję Anuluj.